perfektdomsopot@gmail.com
735 983 141

Montaż

Oprócz wysokiej jakości okien, drzwi i bram garażowych Perfekt Dom oferuje profesjonalny montaż wszystkich dostępnych produktów zgodnie z obecnymi standardami. Montaż wykonany przez naszych montażystów wydłuża okres gwarancji na okna do 7 lat.

Rodzaje montaży Okien „MS więcej niż Okna”

  1. Montaż „Ekonomiczny”

Montaż ekonomiczny to najbardziej powszechny sposób montażu okien. Do zamontowania okna stosuję się zwykłą piankę rozprężną oraz odpowiednio dobrane kotwy lub dyble. Koszt montażu ekonomicznego kreuje się na poziomie 20 zł za metr bieżący okna w obwodzie.

2.   Montaż „Ciepły”

Montaż Ciepły charakteryzuje się użyciem pianki Penosil GoldGun* która izolowana jest od zewnątrz, zewnętrzną folią GreenteQ®**, która dzięki połączeniu włókniny i specjalnej membrany umożliwia dyfuzję pary. Zapewnia to zewnętrzne uszczelnienie odporne na działanie deszczu i innych czynników atmosferycznych. Od wewnątrz natomiast stosowana jest wewnętrzna folia GreenteQ®***, która  składa się z folii nieprzepuszczającej powietrza i włókniny z samoprzylepnymi paskami do mocowania.  Zapewnia to oddzielenie klimatu wewnętrznego pomieszczenia od klimatu zewnętrznego. Cena montażu Ciepłego kształtuje się na poziomie 40-50 zł za metr bieżący okna w obwodzie. Cena jest zależna od wielkości i kształtu okna.

 

http://penosil.com/pl/gun-foams/2-penosil-goldgun-1111.html

**http://www.greenteq.info/vb/opencms/greenteQ/PL/Chemicals/Foil/product_0002.html

*** http://www.greenteq.info/vb/opencms/greenteQ/PL/Chemicals/Foil/product_0003.htmlPerfekt dom

Kontakt